Päivitetty 5.5.2022 22:44
Nro   Pv klo Pelipaikka Tuomari
B 001   Ma 07.02 19:30 Lentävänniemen koulu Jaska
LieKi  - PiPo 2 2-2 (25-21, 25-18, 23-25, 21-25)
B 002   Pe 11.02 17:00 Lamminpään koulu Petri
LaKo  - Mahti 1-3 (22-25, 20-25, 14-25, 25-22)
B 003   Siirretty 20.04 Hyhkyn koulu 0
Mainarit  - Erkeme II 0-0 (SIIRRETTY-, -, -, -)
B 004   Ma 14.02 19:30 Lentävänniemen koulu Kimmo
LieKi  - Mahti 1-3 (25-18, 15-25, 20-25, 18-25)
B 005   Ti 15.02 20:00 Tesoman koulu alasali Seppo
PiPo 2  - Mainarit 4-0 (25-16, 25-12, 25-15, 25-21)
B 006   Pe 18.02 20:00 Hyhkyn koulu (Jami) Mikko V.
Erkeme II  - LaKo 3-1 (25-20, 25-21, 22-25, 25-23)
B 007   Ma 21.02 19:30 Lentävänniemen koulu Jaska
Erkeme II  - LieKi 1-3 (11-25, 26-24, 19-25, 16-25)
B 008   Ke 23.02 18:00 Atalpa Tappi
Mahti  - PiPo 2 4-0 (25-15, 25-15, 25-22, 26-24)
B 009   Pe 25.02 17:00 Lamminpään koulu Petri
LaKo  - Mainarit 2-2 (25-22, 25-15, 26-28, 16-25)
B 010   Pe 04.03 18:30 Tesoman koulu alasali (Jaska)
Erkeme II  - PiPo 2 1-3 (23-25, 16-25, 25-22, 21-25)
B 011   Ke 09.03 18:00 Atalpa Tappi
Mainarit  - Mahti 0-4 (14-25, 17-25, 9-25, 21-25)
B 012 Pe 11.03 17:00 Lamminpään koulu Petri
LaKo  - LieKi 3-1 (25-22, 23-25, 25-21, 25-18)
B 013 Ma 14.03 19:30 Lentävänniemen koulu Seppo
LieKi  - Mainarit 4-0 (25-12, 25-17, 25-15, 25-9)
B 014   Pe 18.03 18:00 TAMK: Tekunkatu 5 Tappi
Mahti  - Erkeme II 4-0 (25-12, 25-18, 25-9, 27-25)
B 015   Pe 18.03 17:00 Lamminpään koulu Kimmo
LaKo  - PiPo 2 3-1 (25-18, 25-16, 21-25, 27-25)
B 016 Ti 22.03 20:00 Tesoman koulu alasali Jaska
PiPo 2  - LieKi 1-3 (23-25, 18-25, 25-23, 16-25)
B 017   Siirretty 03.04 Atalpa 0
Mahti  - LaKo 0-0 (SIIRRETTY-, -, -, -)
B 018   To 24.03 21:00 Hyhkyn koulu Petri
Erkeme II  - Mainarit 4-0 (25-13, 25-12, 25-23, 25-22)
B 019 Ma 28.03 19:30 Lentävänniemen koulu Seppo
LieKi  - Erkeme II 1-3 (27-25, 21-25, 13-25, 19-25)
B 020 Ti 29.03 20:00 Tesoman koulu alasali Petri
PiPo 2  - Mahti 2-2 (25-22, 16-25, 25-17, 11-25)
B 021   Pe 01.04 17:00 Lamminpään koulu Jaska
Mainarit  - LaKo 4-0 (25-22, 28-26, 25-23, 25-15)
B 017   Su 03.04 17:00 TAMK: Tekunkatu 5 Kimmo
Mahti  - LaKo 3-1 (25-17, 18-25, 25-17, 25-12)
B 022 Ke 06.04 20:00 Tesoman koulu alasali Seppo
Mainarit  - PiPo 2 1-3 (15-25, 12-25, 16-25, 25-22)
B 023 Siirretty 04.05 Atalpa Markku
Mahti  - LieKi 0-0 (SIIRRETTY-, -, -, -)
B 024   Pe 08.04 17:00 Lamminpään koulu Petri
LaKo  - Erkeme II 3-1 (25-11, 18-25, 25-18, 25-21)
B 025   Ma 11.04 19:30 Lentävänniemen koulu Jaska
LieKi  - LaKo 4-0 (25-19, 25-15, 25-15, 25-16)
B 026 Ke 13.04 18:00 Atalpa Juhani
Mahti  - Mainarit 4-0 (25-20, 25-14, 25-13, 25-21)
B 027 Ti 12.04 20:00 Tesoman koulu alasali Jaska
PiPo 2  - Erkeme II 1-3 (19-25, 27-25, 13-25, 21-25)
B 028 Siirretty 25.04 Lentävänniemen koulu Petri
Mainarit  - LieKi 0-0 (SIIRRETTY-, -, -, -)
B 003 Ke 20.04 20:00 Tesoman koulu alasali Tappi
Mainarit  - Erkeme II 1-3 (17-25, 25-19, 15-25, 22-25)
B 029 Pe 22.04 20:00 Hyhkyn koulu Tappi
Erkeme II  - Mahti 3-1 (25-8, 25-21, 14-25, 25-17)
B 028 Ma 25.04 19:30 Lentävänniemen koulu Seppo
Mainarit  - LieKi 3-1 (21-25, 25-23, 25-22, 25-22)
B 030 Ke 27.04 20:00 Tesoman koulu alasali Petri
PiPo 2  - LaKo 1-3 (24-26, 17-25, 25-22, 22-25)
B 023 Ke 04.05 18:45 Atalpa Ilmo
Mahti  - LieKi 4-0 (25-18, 25-21, 25-16, 26-24)